logo

هوم

(بدون نظر)
امروز:جمعه|۱۴ ژوئن ۲۰۲۴|۲۵ خرداد ۱۴۰۳
---
ساعات کاری ثبت نشده است.
Kestel Mahallesi, Sahil Caddesi, Özer Apt. No. 83 A, 07400 Alanya
اگر شما مالک این صفحه هستید!

با احراز هویت می‌تونید تیک آبی دریافت کنید، مدیریت اطلاعات این صفحه رو به عهده بگیرید و از امکانات کوچا برای راهبری و توسعه کسب‌و‌کارتون استفاده کنید.

دریافت مالکیت صفحه

توضیحات

 شرکت مشاوراملاک هوم توسط آقای (شرافتین ییلماز) درسال 2004 تاسیس شد و از آن زمان با موفقیت در بازار املاک و مستغلات ترکیه به فعالیت خود ادامه داده است .

این شرکت درسال 2009 برای ایجاد موفقیت بیشتر و موثرتر در زمینه ساخت و ساز و مشاوره خرید وفروش املاک و مستغلات ، شروع به همکاری با شرکای شرکت معتیرو خوشنام ساخت و ساز "اوزدنجه " نمود و اکنون با افتخار می توانیم اذعان کنیم که ما یک شرکت تخصصی در تهیه انواع خدمات در سطح حرفه ای هستیم.

روند ما در زمینه سرمایه گذاری دربازار املاک و مستغلات، بر پایه انتخاب زمین برای پروژه های منحصر به فرد، جستجوی شرکت های ساخت و ساز قابل اعتماد ومتعهد برای همکاری و کنترل تمام مراحل ساخت و ساز، بازاریابی، مدیریت و فروش می باشد.

ما در زمینه ساخت ویلا های منحصر به فرد و پروژه های اختصاصی در ترکیه تجربه ویژه زیادی داریم. 

در سال 2014 دفتر جدید ما در استانبول در کنار بهترین شرکت های ساختمانی، برای توسعه مسیرهای جدید افتتاح شده و ما با موفقیت آرمانهای خود را همچنان دنبال نموده و به مشتریان خود برای پیدا کردن آنچه که واقعا برای زندگی راحت و مناسب خود در ترکیه و قبرس نیاز دارند، سرویس های لازم را ارائه می کنیم.

خدمات

هیچ خدماتی اضافه نشده است

امکانات

امکانات این واحد لیست نشده است.

تصاویر

تصویری برای این واحد وجود ندارد.

نظرات کاربران

امکان ثبت نظرات برای این واحد فعال نشده است.

bannerbanner